Word'den PDF'ye

Doc, Docx ve Word'ü Çevrimiçi Olarak Ücretsiz Olarak PDF'ye Dönüştürün

Dosyaları sürükleyip bırakın veya Dosyaları Seçin

Why To Choose PDFBANAO

En İyi Word'den PDF'ye Dönüştürücü

İster bir Word belgesini PDF'ye ister başka bir formata dönüştürmeniz gerekiyorsa, dosyalarınızı dönüştürmek için çevrimiçi PDF dönüştürücümüz en iyi seçimdir. PDF dönüştürücümüz, Word belgelerinizi hızlı bir şekilde PDF'ye dönüştürerek tüm biçimlendirmelerinizi, tablolarınızı, resimlerinizi ve metninizi tam olarak Word'de olduğu gibi görünecek şekilde korur.

Araçlar, araçlar, araçlar

Hizmetinizde olan çok sayıda dönüştürme ve düzenleme aracıyla, çevrimiçi Word'den PDF'ye dönüştürücümüz, dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürmenize yardımcı olur. İki farklı PDF dosyasını döndürmenize, sıkıştırmanıza, birleştirmenize veya tek bir PDF'yi ikiye bölmenize olanak tanıyan araçlarla, PDF dosyalarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dosya şifreleme ve otomatik silme

Gizliliğiniz önemlidir. PdfBanao'muzla Word'ü çevrimiçi olarak PDF'ye dönüştürdüğünüzde, dosyalarınız 256-bit SSL Şifreleme ile güvence altına alınır. Ayrıca, gönderdiğiniz veriler üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz veya başka bir şekilde üçüncü taraflarca görüntülenmez.

Otomatik dosya silme

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra gönderdiğiniz dosyaları sunucumuzdan silebilirsiniz. Dosyaları silmeyi unutursanız, otomatik olarak silinerek verilerinizin gizliliği sağlanır.

Dosyaları istediğiniz zaman herhangi bir cihazda dönüştürün

Çevrimiçi Word belgesinden PDF'ye dönüştürücümüz Linux, Windows ve Mac dahil olmak üzere herhangi bir işletim sisteminde çalıştığından, dosyalarınızı kullandığınız herhangi bir cihazdan, nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan her zaman dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat

Maksimum dosya boyutu veya veri sınırı korkusu olmadan kullanımı kolay tüm araçlarımıza sınırsız erişim elde etmek için bir promosyon deneme süresiyle başlayın veya aylık, yıllık veya sınırsız üyelik için kaydolun. Hatta aynı anda birden çok Word belgesini, PDF'yi veya diğer dosya türlerini dönüştürebilirsiniz.

Word'ü pdf'ye nasıl dönüştürebilirim?

 1. Önce Word'den PDF'ye dönüştürücü aracımızı Chrome, Safari veya Edge gibi favori tarayıcınızda mobil veya Bilgisayarda açın.
 2. Tek kelimeyi, doc veya docx'i pdf'ye dönüştürüyorsanız, "Dosya seç" düğmesine tıklayın ve dosyayı yükleyin. Birden fazla kelime dosyanız varsa, tüm dosyaları vurgulanan alana sürükleyip bırakın.
 3. Bir sonraki adım, sadece “Dönüştürmeyi başlat” düğmesine tıklamak, “İndir” düğmesine tıklayarak kelimenizi, dokümanınızı veya docx'inizi anında pdf indirmeye dönüştürecektir.
 4. Dosyayı galerinizde bulabilir veya dosyayı, indirmek için kullandığınız İndirme klasörü veya varsayılan klasör içindeki dosya yönetiminde de bulabilirsiniz.
this slowpoke moves

Word, doc veya docx'ten PDF'ye

Word, doc veya docx'ten pdf'ye dönüştürücümüz, orijinal Yüksek Kaliteli belgelerde ücretsiz indirme ile PDF dönüştürme için ücretsiz ve hızlı bir araçtır. Word, Microsoft tarafından icat edilen ve bilgileri, şekilleri ve verileri düzenlemek için metin düzenleyiciyi kullanan bir yazılım aracıdır. Dönüştürülen PDF'leri Word'den PDF'ye dönüştürücümüzle ücretsiz olarak indirebilir ve bunları telefon galerinize, mobil cihazınıza, PC'nize, Dizüstü Bilgisayarınıza, iPad & amp; iOS cihazları.

Word'den PDF'ye dönüştürücü aracımızı kullanmadan önce, doc veya docx uzantılı bir word dosyasına sahip olmanız gerekir. Bu dosyayı yüklemeniz gerekiyor ve word, doc veya docx'ten pdf'ye dönüştürücümüz onu anında dönüştürecek ve ücretsiz bir indirme bağlantısı verecektir.

Anahtar özellik:

 • Çoğu aracın size sağlayamadığı Orijinal Kalite.
 • Sizin için basit hale getiriyoruz. Word'den dönüştürülen PDF'yi tarayıcınız ile indirin, Herhangi bir yazılım yüklemenize gerek yok Word, doc veya docx'ten pdf'ye dönüştürülen PDF'leri web sitesi aracından indirin. Bu Süper!
 • Dönüştürülen PDF'leri mobil, PC, tablet gibi herhangi bir cihaza indirin.
 • Her zaman ücretsizdir, herhangi bir ücret istemedik, iyi eğlenceler!
 • Giriş yapmanıza veya kaydolmanıza gerek yok.

Söz nedir?

Microsoft Word, Microsoft tarafından tasarlanmış, yaygın olarak kullanılan bir ticari kelime işlemcisidir. Microsoft Word, Microsoft Office üretkenlik yazılımı paketinin bir bileşenidir, ancak bağımsız bir ürün olarak da satın alınabilir. Microsoft Word ilk olarak 1983'te piyasaya sürüldü ve o zamandan beri birçok kez revize edildi. Hem Windows hem de Apple işletim sistemleri için kullanılabilir. Microsoft Word'e genellikle basitçe Word veya MS Word denir.

Microsoft Word'ün kullanım alanları nelerdir?

Microsoft Word bir kelime işlemcidir ve diğer kelime işlemciler gibi, kullanıcıların çeşitli farklı türde belgeler oluşturmasına yardımcı olabilir. Örneğin, kullanıcılar bir özgeçmiş, iş sözleşmesi, talimat belgesi veya başka bir kişiye mektup oluşturabilir.

Düz metin düzenleyicisi yerine neden Word kullanmalısınız?

Microsoft Word, geleneksel bir metin düzenleyicide veya düz metin dosyasında bulunmayan birçok özellik sunar. Bazı avantajlar, biçimlendirmeyi değiştirmeyi (örneğin, orta), yazı tipi türünü, boyutunu ve rengini düzenlemeyi, resim eklemeyi ve çok daha fazlasını içerir.

Neden WordPad yerine Word kullanıyorsunuz?

WordPad gibi bir zengin metin düzenleyici, Microsoft Word ile aynı temel özelliklerin çoğunu sunar. Microsoft Word'ün farklı olduğu yer, daha gelişmiş özellikler yapabilme yeteneğidir. Gelişmiş özelliklerden bazıları, adres mektup birleştirme, yazım denetimi, stiller, tablolar, başlıklar & altbilgiler, WordArt, sütunlar, kenar boşlukları ve daha fazlası.

Word, doc veya docx belgeleri nasıl oluşturulur?

 1. Microsoft Word yazılım uygulamasını açın
 2. Tüm verilerinizi kelime düzenleyiciye kopyalayın veya girin.
 3. Dosya menüsünden kaydet düğmesine tıklayın ve istediğiniz klasör konumuna doc veya docx uzantılı dosya olarak kaydedin!
 4. Şimdi dosyayı kaydettiğiniz klasörünüzü açın, Yaşasın word belgesini başarıyla oluşturdunuz!

Frequently Asked Questions


What is PdfBanao File Converter?
PdfBanao is a web-based tool that converts any file into PDF absolutely free of cost without providing your log-in details.
How to convert file into PDF?
We make our tool simple and secure. We have to provide PDF file only in just 2 steps. First, you need click on the type of file you want to convert and then upload the file which you want to convert into PDF and then press Convert button. After Converstion you will get the download option of your converted file.
How to convert word to pdf online?
To convert word (.dox or doc) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism