PDF'nin kilidini aç

Ücretsiz Çevrimiçi Şifre Korumalı PDF'nin Kilidini Açın

Dosyaları sürükleyip bırakın veya Dosyaları Seçin

pdf Uploaded doc


Ücretsiz Çevrimiçi Şifre Korumalı PDF Nasıl Açılır

icon-1

Parola eklemek için ihtiyacınız olan PDF belgesini seçin.

icon-2

Ücretsiz PPT'den PDF'ye dönüştürücümüz, PPT belgenizdeki biçimlendirmeyi ve metni kopyalayacak ve bir PDF'ye dönüştürecektir.

icon-3

PDF anında indirilmeye hazır olacaktır. Gönderilen dosyaların kalan kopyaları sunucumuzdan silinerek verilerinizin güvende kalması sağlanır.

En İyi PPT'den PDF'ye Dönüştürücü

Bir PPT belgesini ister PDF'ye ister başka bir formata dönüştürmeniz gerekse, dosyalarınızı dönüştürmek için çevrimiçi PDF dönüştürücümüz en iyi seçimdir. PDF dönüştürücümüz, PPT belgelerinizi hızlı bir şekilde PDF'ye dönüştürerek tüm biçimlendirmelerinizi, tablolarınızı, resimlerinizi ve metinlerinizi tam olarak PPT'de olduğu gibi görünecek şekilde korur.

Araçlar, araçlar, araçlar

Hizmetinizde olan çok sayıda dönüştürme ve düzenleme aracıyla, çevrimiçi PPT'den PDF'ye dönüştürücümüz, dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürmenize yardımcı olur. İki farklı PDF dosyasını döndürmenize, sıkıştırmanıza, birleştirmenize veya tek bir PDF'yi ikiye bölmenize olanak tanıyan araçlarla, PDF dosyalarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dosya şifreleme ve otomatik silme

Gizliliğiniz önemlidir. PdfBanao ile PPT'yi çevrimiçi olarak PDF'ye dönüştürdüğünüzde, dosyalarınız 256-bit SSL Şifreleme ile güvence altına alınır. Ayrıca, gönderdiğiniz veriler üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz veya başka bir şekilde üçüncü taraflarca görüntülenmez.

Otomatik dosya silme

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra gönderdiğiniz dosyaları sunucumuzdan silebilirsiniz. Dosyaları silmeyi unutursanız, otomatik olarak silinerek verilerinizin gizliliği sağlanır.

Dosyaları istediğiniz zaman herhangi bir cihazda dönüştürün

Çevrimiçi PPT belgesinden PDF'ye dönüştürücümüz Linux, Windows ve Mac dahil olmak üzere herhangi bir işletim sisteminde çalıştığından, dosyalarınızı kullandığınız herhangi bir cihazdan, nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan her zaman dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat

Maksimum dosya boyutu veya veri sınırı korkusu olmadan kullanımı kolay tüm araçlarımıza sınırsız erişim elde etmek için bir promosyon deneme süresiyle başlayın veya aylık, yıllık veya sınırsız üyelik için kaydolun. Hatta aynı anda birden fazla PPT belgesini, PDF'yi veya diğer dosya türlerini dönüştürebilirsiniz.

Frequently Asked Questions


What is PdfBanao File Converter?
PdfBanao is a web-based tool that converts any file into PDF absolutely free of cost without providing your log-in details.
How to convert file into PDF?
We make our tool simple and secure. We have to provide PDF file only in just 2 steps. First, you need click on the type of file you want to convert and then upload the file which you want to convert into PDF and then press Convert button. After Converstion you will get the download option of your converted file.
How to Unlock pdf online?
To Unlock PDF without installing any software and online for free, Use our Unlock PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism