PDF'yi koruyun

PDF'nizi Ücretsiz Çevrimiçi Olarak Parolayla Koruyun

Dosyaları sürükleyip bırakın veya Dosyaları Seçin

pdf Uploaded doc


PDF'nizi Ücretsiz Çevrimiçi Olarak Nasıl Parolayla Koruyabilirsiniz?

icon-1

Parola eklemek için ihtiyacınız olan PDF belgesini seçin.

icon-2

Ücretsiz PDF Parola şifreleme aracımız, pdf biçimlendirmesini ve belgenizdeki metni şifreler ve onu Şifreli PDF'ye dönüştürür.

icon-3

PDF anında indirilmeye hazır olacaktır. Gönderilen dosyaların kalan kopyaları sunucumuzdan silinerek verilerinizin güvende kalması sağlanır.

En İyi Şifre Şifreleme PDF Dönüştürücü

Şifreli bir belgeyi parola korumalı PDF'ye veya başka bir formata değiştirmeniz gerekse de, çevrimiçi PDF şifreleme aracımız PDF belgenizi şifrelemek için en iyi seçimdir. PDF aracımız, PDF belgelerinizi hızlı bir şekilde şifrelenmiş PDF'ye şifreler ve tüm biçimlendirmelerinizi, tablolarınızı, resimlerinizi ve metninizi tam olarak orijinal PDF'de olduğu gibi görünecek şekilde korur.

Araçlar, araçlar, araçlar

Hizmetinizde olan çok sayıda dönüştürme ve düzenleme aracıyla, çevrimiçi Parola PDF aracımız dosyalarınızı kolaylıkla şifrelemenize yardımcı olur. İki farklı PDF dosyasını döndürmenize, sıkıştırmanıza, birleştirmenize veya tek bir PDF'yi ikiye bölmenize olanak tanıyan araçlarla, PDF dosyalarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dosya şifreleme ve otomatik silme

Gizliliğiniz önemlidir. PDF'yi PdfBanao Password Protect aracımızla çevrimiçi olarak şifrelediğinizde, dosyalarınız 256-bit SSL Şifreleme ile güvence altına alınır. Ayrıca, gönderdiğiniz veriler üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz veya başka bir şekilde üçüncü taraflarca görüntülenmez.

Otomatik dosya silme

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra gönderdiğiniz dosyaları sunucumuzdan silebilirsiniz. Dosyaları silmeyi unutursanız, otomatik olarak silinerek verilerinizin gizliliği sağlanır.

Dosyaları istediğiniz zaman herhangi bir cihazda dönüştürün

Çevrimiçi Parola Koruma aracımız Linux, Windows ve Mac dahil olmak üzere herhangi bir işletim sisteminde çalıştığından, dosyalarınızı kullandığınız herhangi bir cihazdan, nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan her zaman dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat

Maksimum dosya boyutu veya veri sınırı korkusu olmadan kullanımı kolay tüm araçlarımıza sınırsız erişim elde etmek için bir promosyon deneme süresiyle başlayın veya aylık, yıllık veya sınırsız üyelik için kaydolun. Hatta aynı anda birden çok belgeyi, PDF'yi veya diğer dosya türlerini şifreleyebilirsiniz.

Frequently Asked Questions


What is PdfBanao File Converter?
PdfBanao is a web-based tool that converts any file into PDF absolutely free of cost without providing your log-in details.
How to convert file into PDF?
We make our tool simple and secure. We have to provide PDF file only in just 2 steps. First, you need click on the type of file you want to convert and then upload the file which you want to convert into PDF and then press Convert button. After Converstion you will get the download option of your converted file.
How to Protect pdf using password online?
To password protect PDF without installing any software and online for free, Use our Protect PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism