PDF в PowerPoint

Конвертуйте PDF у Powerpoint(pptx) онлайн безкоштовно

Перетягніть файли або виберіть Файли
PDF в PPT

Наш конвертер PDF в PPT — це безкоштовний і швидкий інструмент для конвертації PDF з безкоштовним завантаженням оригінальних високоякісних документів. Word — це програмний інструмент, винайдений корпорацією Майкрософт, який використовує текстовий редактор для організації інформації, малюнків і даних. Ви можете безкоштовно завантажувати конвертовані PDF-файли за допомогою нашого конвертера PDF в PPTX та зберігати їх у галереї свого телефону, мобільного телефону, ПК, ноутбука, iPad та пристрої iOS.

Перш ніж використовувати наш інструмент для конвертації PDF в Powerpoint, вам потрібно мати файл pdf. Вам потрібно завантажити цей файл, і наш конвертер pdf в pptx миттєво перетворить його та надасть посилання для безкоштовного скачування.

Основна характеристика:

Як перетворити pdf в ppt?

Щоб конвертувати файл pdf в ppt, ви повинні виконати ці прості кроки для безкоштовного завантаження онлайн.

  1. Спочатку відкрийте наш інструмент для конвертації PDF в PPT у своєму улюбленому веб-переглядачі, як-от Chrome, Safari або Edge, на мобільному пристрої чи комп’ютері.
  2. Якщо ви конвертуєте один PDF-файл, просто натисніть кнопку «Вибрати файл» і завантажте файл. Якщо у вас є декілька файлів PDF, перетягніть усі файли у виділену область.
  3. Наступним кроком є ​​просто натиснути кнопку «Почати перетворення», він миттєво перетворить ваш pdf в pptx, натиснувши кнопку «Завантажити».
  4. Ви можете знайти файл у своїй галереї або також знайти файл у керуванні файлами в папці Завантаження або папці за замовчуванням, яку ви використовуєте для збереження.
image

Для кращого розуміння ми додали зображення, дотримуйтесь інструкцій, які зображені на зображенні, або також прочитайте ці інструкції. Цей спосіб завантажити pdf-документ є найкращим і простим варіантом без завантаження будь-яких додаткових програм.

Що таке Word?

Microsoft Word — широко використовуваний комерційний текстовий процесор, розроблений Microsoft. Microsoft Word є компонентом пакету програмного забезпечення для підвищення продуктивності Microsoft Office, але його також можна придбати як окремий продукт. Microsoft Word спочатку був запущений в 1983 році, і з тих пір неодноразово переглядався. Він доступний для операційних систем Windows і Apple. Microsoft Word часто називають просто Word або MS Word.

Яке використання Microsoft Word?

Microsoft Word — це текстовий процесор, і, як і інші текстові процесори, він здатний допомогти користувачам створювати різноманітні типи документів. Наприклад, користувачі можуть створити резюме, бізнес-контракт, інструкцію чи лист іншій особі.

Навіщо використовувати Word замість текстового редактора?

Microsoft Word пропонує багато функцій, яких немає в традиційному текстовому редакторі або в текстовому файлі. Деякі переваги включають зміну форматування (наприклад, по центру), редагування типу шрифту, розміру та кольору, вставлення зображень та багато іншого.

Навіщо використовувати Word замість WordPad?

Розширений текстовий редактор, як-от WordPad, пропонує багато тих самих основних функцій, що й Microsoft Word. Відрізняється Microsoft Word тим, що можна використовувати більш розширені функції. Деякі з розширених функцій включають злиття пошти, перевірку правопису, стилі, таблиці, заголовки & колонтитули, WordArt, стовпці, поля тощо.

Як створити документи Word, doc або docx?

  1. Відкрийте програму Microsoft Word
  2. Скопіюйте або введіть усі свої дані в редактор слів.
  3. Натисніть кнопку «Зберегти» у меню «Файл» і збережіть його як файл розширення doc або docx у потрібному місці папки!
  4. Тепер відкрийте папку, де ви зберегли файл, Ура, ви успішно створили документ Word!

Як конвертувати PDF в PPT онлайн

icon-1

Виберіть документ Word, який потрібно конвертувати.

icon-2

Наш безкоштовний конвертер PDF в PPT скопіює форматування та текст з вашого PDF-документа та перетворить його на PPT.

icon-3

PDF-файл буде готовий до завантаження миттєво. Усі копії надісланих файлів, що залишилися, видаляються з нашого сервера, щоб ваші дані залишалися в безпеці.

Найкращий конвертер PDF в Powerpoint (PPT).

Незалежно від того, чи потрібно вам змінити PDF-документ у формат PPT чи інший формат, наш онлайн-конвертер PDF є найкращим вибором для перетворення ваших файлів. Наш конвертер PDF у PPT швидко перетворює ваші PDF-файли в PPT, зберігаючи все ваше форматування, таблиці, зображення та текст без змін, щоб вони виглядали так само, як у PDF.

Інструменти, інструменти, інструменти

Завдяки безлічі інструментів для перетворення та редагування, доступних у вашому розпорядженні, наш онлайн-конвертер PDF у PPT допоможе вам легко конвертувати ваші файли. Завдяки інструментам, які дозволяють обертати, стискати, об’єднувати два різні файли PDF або розділяти один PDF-файл на два, редагування PDF-файлів ніколи не було простіше.

Шифрування файлів і автоматичне видалення

Ваша конфіденційність важлива. Коли ви конвертуєте Word у PDF онлайн за допомогою нашого PdfBanao, ваші файли захищаються за допомогою 256-бітного шифрування SSL. Крім того, дані, які ви надаєте, не будуть передані, продані чи іншим чином переглядані третіми сторонами.

Автоматичне видалення файлів

Ви можете видалити будь-які файли, які ви надіслали з нашого сервера після завершення перетворення. Якщо ви забудете видалити файли, вони будуть автоматично видалені, забезпечуючи конфіденційність ваших даних.

Конвертуйте файли в будь-який час на будь-якому пристрої

Оскільки наш онлайн-конвертер PDF-документів у PPT працює на будь-якій операційній системі, включаючи Linux, Windows і Mac, ви можете конвертувати свої файли з будь-якого пристрою, яким ви користуєтеся, будь-де, коли вам це потрібно.

Почніть безкоштовну пробну версію

Розпочніть роботу з промо-періодом або зареєструйтеся на щомісячне, річне чи необмежене членство, щоб отримати необмежений доступ до всіх наших простих у використанні інструментів, не боячись максимальних розмірів файлів чи обмежень даних. Ви навіть можете одночасно конвертувати кілька документів Word, PDF-файлів або інших типів файлів.

Frequently Asked Questions


What is PdfBanao File Converter?
PdfBanao is a web-based tool that converts any file into PDF absolutely free of cost without providing your log-in details.
How to convert file into PDF?
We make our tool simple and secure. We have to provide PDF file only in just 2 steps. First, you need click on the type of file you want to convert and then upload the file which you want to convert into PDF and then press Convert button. After Converstion you will get the download option of your converted file.
How to convert word to pdf online?
To convert word (.dox or doc) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism