PDF to PDF/A

PDF'yi Çevrimiçi Olarak Ücretsiz Olarak PDF/A'ya Dönüştürün

Dosyaları sürükleyip bırakın veya Dosyaları Seçin
PDF to PDF/A

pdf'den pdfa'ya dönüştürücümüz, orijinal Yüksek Kaliteli belgelerde ücretsiz indirme ile PDF dönüştürme için ücretsiz ve hızlı bir araçtır. Word, Microsoft tarafından icat edilen ve bilgileri, şekilleri ve verileri düzenlemek için metin düzenleyiciyi kullanan bir yazılım aracıdır. Dönüştürülen PDF'leri Word'den PDF'ye dönüştürücümüzle ücretsiz olarak indirebilir ve bunları telefon galerinize, mobil cihazınıza, PC'nize, Dizüstü Bilgisayarınıza, iPad & amp; iOS cihazları.

Word'den PDF'ye dönüştürücü aracımızı kullanmadan önce, doc veya docx uzantılı bir word dosyasına sahip olmanız gerekir. Bu dosyayı yüklemeniz gerekiyor ve word, doc veya docx'ten pdf'ye dönüştürücümüz onu anında dönüştürecek ve ücretsiz bir indirme bağlantısı verecektir.

Anahtar özellik:

pdf'yi pdfa'ya nasıl dönüştürebilirim?

Pdf dosyanızı pdfa'ya dönüştürmek için, ücretsiz çevrimiçi indirmek için bu basit adımları izlemelisiniz.

  1. Önce, mobil veya Bilgisayarda Chrome, Safari veya Edge gibi favori tarayıcınızda PDF'den PDF/A'ya dönüştürücü aracımızı açın.
  2. Tek pdf'yi pdfa'ya dönüştürüyorsanız, “Dosya seç” düğmesine tıklayın ve dosyayı yükleyin. Birden fazla kelime dosyanız varsa, tüm dosyaları vurgulanan alana sürükleyip bırakın.
  3. Bir sonraki adım, sadece “Dönüştürmeyi başlat” düğmesine tıklamak, “İndir” düğmesine tıklayarak pdf'nizi anında pdfa indirmeye dönüştürecektir.
  4. Dosyayı galerinizde bulabilir veya dosyayı, indirmek için kullandığınız İndirme klasörü veya varsayılan klasör içindeki dosya yönetiminde de bulabilirsiniz.
image

Daha iyi anlamak için resmi ekledik, resimde gösterilen talimatları izleyin veya bu talimatları da okuyun. Bu pdf belgesini indirmenin yolu, herhangi bir ek uygulama indirmeden en iyi ve kolay seçenektir.

Söz nedir?

Microsoft Word, Microsoft tarafından tasarlanmış, yaygın olarak kullanılan bir ticari kelime işlemcisidir. Microsoft Word, Microsoft Office üretkenlik yazılımı paketinin bir bileşenidir, ancak bağımsız bir ürün olarak da satın alınabilir. Microsoft Word ilk olarak 1983'te piyasaya sürüldü ve o zamandan beri birçok kez revize edildi. Hem Windows hem de Apple işletim sistemleri için kullanılabilir. Microsoft Word'e genellikle basitçe Word veya MS Word denir.

Microsoft Word'ün kullanım alanları nelerdir?

Microsoft Word bir kelime işlemcidir ve diğer kelime işlemciler gibi, kullanıcıların çeşitli farklı türde belgeler oluşturmasına yardımcı olabilir. Örneğin, kullanıcılar bir özgeçmiş, iş sözleşmesi, talimat belgesi veya başka bir kişiye mektup oluşturabilir.

Düz metin düzenleyicisi yerine neden Word kullanmalısınız?

Microsoft Word, geleneksel bir metin düzenleyicide veya düz metin dosyasında bulunmayan birçok özellik sunar. Bazı avantajlar, biçimlendirmeyi değiştirmeyi (örneğin, orta), yazı tipi türünü, boyutunu ve rengini düzenlemeyi, resim eklemeyi ve çok daha fazlasını içerir.

Neden WordPad yerine Word kullanıyorsunuz?

WordPad gibi bir zengin metin düzenleyici, Microsoft Word ile aynı temel özelliklerin çoğunu sunar. Microsoft Word'ün farklı olduğu yer, daha gelişmiş özellikler yapabilme yeteneğidir. Gelişmiş özelliklerden bazıları, adres mektup birleştirme, yazım denetimi, stiller, tablolar, başlıklar & altbilgiler, WordArt, sütunlar, kenar boşlukları ve daha fazlası.

Word, doc veya docx belgeleri nasıl oluşturulur?

  1. Microsoft Word yazılım uygulamasını açın
  2. Tüm verilerinizi kelime düzenleyiciye kopyalayın veya girin.
  3. Dosya menüsünden kaydet düğmesine tıklayın ve istediğiniz klasör konumuna doc veya docx uzantılı dosya olarak kaydedin!
  4. Şimdi dosyayı kaydettiğiniz klasörünüzü açın, Yaşasın word belgesini başarıyla oluşturdunuz!

PDF'yi çevrimiçi olarak PDF/A'ya dönüştürme

icon-1

Dönüştürmeniz gereken Word belgesini seçin.

icon-2

Ücretsiz PDF'den PDF/A'ya dönüştürücümüz, PDF belgenizdeki biçimlendirmeyi ve metni kopyalayacak ve onu bir PDF/A'ya dönüştürecektir.

icon-3

PDF anında indirilmeye hazır olacaktır. Gönderilen dosyaların kalan kopyaları sunucumuzdan silinerek verilerinizin güvende kalması sağlanır.

En İyi PDF'den PDF/A'ya Dönüştürücü

Çevrimiçi PDF dönüştürücümüz, dosyalarınızı dönüştürmek için en iyi seçimdir. PDF dönüştürücümüz, PDF belgelerinizi hızlı bir şekilde PDF/A'ya dönüştürerek tüm biçimlendirmelerinizi, tablolarınızı, resimlerinizi ve metinlerinizi tam olarak PDF'de olduğu gibi görünecek şekilde korur.

Araçlar, araçlar, araçlar

Hizmetinizde olan çok sayıda dönüştürme ve düzenleme aracıyla, çevrimiçi PDF'den PDF/A'ya dönüştürücümüz dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürmenize yardımcı olur. İki farklı PDF dosyasını döndürmenize, sıkıştırmanıza, birleştirmenize veya tek bir PDF'yi ikiye bölmenize olanak tanıyan araçlarla, PDF dosyalarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dosya şifreleme ve otomatik silme

Gizliliğiniz önemlidir. PDF'yi PdfBanao'muzla çevrimiçi olarak PDF/A'ya dönüştürdüğünüzde, dosyalarınız 256-bit SSL Şifreleme ile güvence altına alınır. Ayrıca, gönderdiğiniz veriler üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz veya başka bir şekilde üçüncü taraflarca görüntülenmez.

Otomatik dosya silme

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra gönderdiğiniz dosyaları sunucumuzdan silebilirsiniz. Dosyaları silmeyi unutursanız, otomatik olarak silinerek verilerinizin gizliliği sağlanır.

Dosyaları istediğiniz zaman herhangi bir cihazda dönüştürün

Çevrimiçi PDF'den PDF/A'ya dönüştürücümüz Linux, Windows ve Mac dahil olmak üzere herhangi bir işletim sisteminde çalıştığından, dosyalarınızı kullandığınız herhangi bir cihazdan, nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan her zaman dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat

Maksimum dosya boyutu veya veri sınırı korkusu olmadan kullanımı kolay tüm araçlarımıza sınırsız erişim elde etmek için bir promosyon deneme süresiyle başlayın veya aylık, yıllık veya sınırsız üyelik için kaydolun. Hatta aynı anda birden çok Word belgesini, PDF'yi veya diğer dosya türlerini dönüştürebilirsiniz.

Frequently Asked Questions


What is PdfBanao File Converter?
PdfBanao is a web-based tool that converts any file into PDF absolutely free of cost without providing your log-in details.
How to convert file into PDF?
We make our tool simple and secure. We have to provide PDF file only in just 2 steps. First, you need click on the type of file you want to convert and then upload the file which you want to convert into PDF and then press Convert button. After Converstion you will get the download option of your converted file.
How to convert word to pdf online?
To convert word (.dox or doc) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism