PDF в Excel

Конвертуйте PDF в Excel онлайн безкоштовно

Перетягніть файли або виберіть Файли
PDF в Excel

Наш конвертер pdf в excel — це безкоштовний і швидкий інструмент для конвертації PDF з безкоштовним завантаженням оригінальних високоякісних документів. Microsoft Excel — це програма, створена компанією Microsoft, яка дозволяє людям упорядковувати, форматувати та обчислювати дані за допомогою формул за допомогою системи електронних таблиць. Це програмне забезпечення постачається з пакетом Microsoft Office і сумісне з іншими програмами пакету Office. Як і інші програми Microsoft Office. Ви можете безкоштовно завантажити конвертований файл Excel за допомогою нашого конвертера PDF в Excel і зберегти їх у галереї свого телефону, мобільного телефону, ПК, ноутбука, iPad & пристрої iOS.

Перш ніж використовувати наш інструмент для конвертації PDF в Excel, вам потрібно мати файл pdf. Вам потрібно завантажити цей файл, і наш конвертер pdf в excel миттєво перетворить його та надасть посилання для безкоштовного скачування.

Основна характеристика:

Як конвертувати pdf в csv або excel?

Щоб конвертувати файл pdf в csv або excel, ви повинні виконати ці прості кроки для безкоштовного завантаження онлайн.

  1. Спочатку відкрийте наш інструмент конвертування PDF в Excel у своєму улюбленому веб-переглядачі, як-от Chrome, Safari або Edge, на мобільному пристрої чи комп’ютері.
  2. Якщо ви конвертуєте один pdf в csv, просто натисніть кнопку «Вибрати файл» і завантажте файл. Якщо у вас є декілька файлів PDF, перетягніть усі файли у виділену область.
  3. Наступним кроком є ​​просто натиснути кнопку «Почати перетворення», він миттєво перетворить ваш PDF у формат csv або завантаження Excel, натиснувши кнопку «Завантажити».
  4. Ви можете знайти файл у своїй галереї або також знайти файл у керуванні файлами в папці завантаження або папці за замовчуванням, яку ви використовуєте для збереження.
image

Для кращого розуміння ми додали зображення, дотримуйтесь інструкцій, які зображені на зображенні, або також прочитайте ці інструкції. Цей спосіб завантажити pdf-документ є найкращим і простим варіантом без завантаження будь-яких додаткових програм.

Що таке Excel?

Microsoft Excel — це програма, створена компанією Microsoft, яка дозволяє людям упорядковувати, форматувати та обчислювати дані за допомогою формул за допомогою системи електронних таблиць. Це програмне забезпечення постачається з пакетом Microsoft Office і сумісне з іншими програмами пакету Office. Як і інші програми Microsoft Office.

Яке використання Microsoft Excel?

Microsoft Excel - це програма для ведення бухгалтерських сторінок. Це означає, що він використовується для створення структур тексту, чисел і рівнянь, що визначають обчислення. Це надзвичайно важливо для деяких організацій, які використовують його для обліку використання та оплати, планування фінансових планів, окреслення інформації та короткого представлення грошових результатів. Це дуже добре може бути налаштовано для отримання інформації із зовнішніх джерел, наприклад, біржа цінних паперів піклується про це, природно, пропускаючи інформацію через формули, наприклад, монетарні моделі, щоб поступово оновлювати такі дані. Як і Microsoft Word, Excel перетворився на справжню норму в діловому світі, коли сторінки бухгалтерії Excel зазвичай надсилають повідомлення та, у будь-якому випадку, спільно використовують для обміну інформацією та виконання різних обчислень. Домінант також містить дійсно потужні здібності програмування для тих, хто бажає їх використовувати, які можна використовувати для розвитку загалом складних грошових і логічних обчислень.

Навіщо використовувати Excel замість інших інструментів?

Це одна з найкращих платформ, коли справа доходить до аналізу даних, пошуку інформації, підготовки діаграм і надання презентації особам, які приймають рішення. Microsoft Excel добре працює для всіх рівнів користувачів — від простого калькулятора до 100% технічної роботи та дозволяє кожному користувачеві відчувати себе виконаним.

Як створити документи Excel, XLSX або XLS?

  1. Відкрийте програму Microsoft Excel
  2. Скопіюйте або введіть усі свої дані в рядок і стовпці клітинок.
  3. Натисніть кнопку «Зберегти» у меню «Файл» і збережіть його як файл розширення xlsx або xls у потрібному місці папки!
  4. Тепер відкрийте папку, де ви зберегли файл, Ура, ви успішно створили документ Excel!

Як конвертувати PDF в Excel онлайн

icon-1

Виберіть PDF-документ, який потрібно конвертувати.

icon-2

Наш безкоштовний конвертер PDF в Excel скопіює форматування та таблицю з вашого PDF-документа і перетворить їх у файл Excel або CSV.

icon-3

Файл Excel або CSV буде готовий до завантаження миттєво. Усі копії надісланих файлів, що залишилися, видаляються з нашого сервера, щоб ваші дані залишалися в безпеці.

Найкращий конвертер PDF в Excel

Незалежно від того, чи потрібно вам змінити PDF-документ у формат Excel або CSV, наш онлайн-конвертер PDF в Excel є найкращим вибором для перетворення ваших файлів. Наш конвертер PDF в Excel швидко перетворює ваші PDF-документи в Excel, зберігаючи все ваше форматування, таблиці, зображення та текст без змін, щоб вони виглядали так само, як у PDF.

Інструменти, інструменти, інструменти

Завдяки безлічі інструментів для перетворення та редагування, доступних у вашому розпорядженні, наш онлайн-конвертер PDF в Excel допоможе вам легко конвертувати ваші файли. Завдяки інструментам, які дозволяють обертати, стискати, об’єднувати два різні файли PDF або розділяти один PDF-файл на два, редагування PDF-файлів ніколи не було простіше.

Шифрування файлів і автоматичне видалення

Ваша конфіденційність важлива. Коли ви конвертуєте PDF в Excel онлайн за допомогою нашого PdfBanao, ваші файли захищаються за допомогою 256-бітного шифрування SSL. Крім того, дані, які ви надаєте, не будуть передані, продані або іншим чином переглянутими третіми сторонами.

Автоматичне видалення файлів

Ви можете видалити будь-які файли, які ви надіслали з нашого сервера після завершення перетворення. Якщо ви забудете видалити файли, вони будуть автоматично видалені, забезпечуючи конфіденційність ваших даних.

Конвертуйте файли в будь-який час на будь-якому пристрої

Оскільки наш онлайн-конвертер PDF у Excel працює на будь-якій ОС, включаючи Linux, Windows і Mac, ви можете конвертувати свої файли з будь-якого пристрою, яким ви користуєтеся, де б ви не знаходилися, будь-коли, коли вам це потрібно.

Почніть безкоштовну пробну версію

Почніть роботу з промо-періодом або зареєструйтеся на щомісячне, річне чи необмежене членство, щоб отримати необмежений доступ до всіх наших простих у використанні інструментів, не боячись максимальних розмірів файлів чи обмежень даних. Ви навіть можете конвертувати декілька файлів PDF або файли інших типів одночасно.

Frequently Asked Questions


What is PdfBanao File Converter?
PdfBanao is a web-based tool that converts any file into PDF absolutely free of cost without providing your log-in details.
How to convert file into PDF?
We make our tool simple and secure. We have to provide PDF file only in just 2 steps. First, you need click on the type of file you want to convert and then upload the file which you want to convert into PDF and then press Convert button. After Converstion you will get the download option of your converted file.
How to convert word to pdf online?
To convert word (.dox or doc) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism