PDF'den Excel'e

PDF'yi Excel Online'a Ücretsiz Dönüştür

Dosyaları sürükleyip bırakın veya Dosyaları Seçin
PDF'den Excel'e

PDF'den excel'e dönüştürücümüz, orijinal Yüksek Kaliteli belgelerde ücretsiz indirme ile PDF dönüştürme için ücretsiz ve hızlı bir araçtır. Microsoft Excel, Microsoft tarafından oluşturulmuş, kişilerin bir elektronik tablo sistemi kullanarak verileri formüllerle düzenlemesine, biçimlendirmesine ve hesaplamasına olanak tanıyan bir yazılım programıdır. Bu yazılım, Microsoft Office paketiyle birlikte gelir ve Office paketindeki diğer uygulamalarla uyumludur. Diğer Microsoft Office yazılımları gibi. Dönüştürülen Excel dosyasını PDF'den Excel'e dönüştürücümüzle ücretsiz olarak indirebilir ve bunları telefon galerinize, mobil cihazınıza, PC'nize, Dizüstü Bilgisayarınıza, iPad & amp; iOS cihazları.

PDF'den Excel'e dönüştürme aracımızı kullanmadan önce bir pdf dosyanızın olması gerekir. Bu dosyayı yüklemeniz gerekiyor ve pdf'den excel'e dönüştürücümüz onu anında dönüştürecek ve ücretsiz bir indirme bağlantısı verecektir.

Anahtar özellik:

PDF'yi csv veya excel'e nasıl dönüştürebilirim?

Pdf dosyanızı csv veya excel'e dönüştürmek için, ücretsiz çevrimiçi indirmek için bu basit adımları izlemelisiniz.

  1. Önce mobil veya Bilgisayarda Chrome, Safari veya Edge gibi favori tarayıcınızda PDF'den Excel'e dönüştürücü aracımızı açın.
  2. Tek pdf'yi csv'ye dönüştürüyorsanız, "Dosya seç" düğmesine tıklayın ve dosyayı yükleyin. Birden fazla pdf dosyanız varsa, tüm dosyaları vurgulanan alana sürükleyip bırakın.
  3. Bir sonraki adım, sadece “Dönüştürmeyi başlat” düğmesine tıklamak, “İndir” düğmesine tıklayarak pdf'nizi anında csv veya excel indirmeye dönüştürecektir.
  4. Dosyayı galerinizde bulabilir veya dosyayı, kaydetmek için kullandığınız İndirme klasörü veya varsayılan klasör içindeki dosya yönetiminde de bulabilirsiniz.
image

Daha iyi anlamak için resmi ekledik, resimde gösterilen talimatları izleyin veya bu talimatları da okuyun. Bu şekilde pdf belgesini indirmek, herhangi bir ek uygulama indirmeden en iyi ve kolay seçenektir.

Excel nedir?

Microsoft Excel, Microsoft tarafından oluşturulmuş, kişilerin bir elektronik tablo sistemi kullanarak verileri formüllerle düzenlemesine, biçimlendirmesine ve hesaplamasına olanak tanıyan bir yazılım programıdır. Bu yazılım, Microsoft Office paketiyle birlikte gelir ve Office paketindeki diğer uygulamalarla uyumludur. Diğer Microsoft Office yazılımları gibi.

Microsoft Excel'in kullanım alanları nelerdir?

Microsoft Excel bir defter tutma sayfası programıdır. Bu, hesaplamaları belirleyen metin, sayı ve denklemlerin çerçevelerini yapmak için kullanıldığı anlamına gelir. Bu, kullanımları kaydetmek ve ödeme yapmak, finansal planları planlamak, bilgileri özetlemek ve parasal sonuçları kısaca sunmak için kullanan bazı kuruluşlar için inanılmaz derecede önemlidir. Dış kaynaklardan bilgi çekmek için çok iyi bir şekilde özelleştirilebilir, örneğin menkul kıymetler borsası ilgilenir, doğal olarak bilgileri formüller aracılığıyla yürütür, örneğin bu tür verileri aşamalı olarak yenilemek için parasal modeller. Microsoft Word gibi Excel de iş dünyasında gerçek bir norm haline geldi, Excel defter tutma sayfaları alışılmış bir şekilde mesajlaştı ve her durumda bilgi alışverişi yapmak ve farklı hesaplamalar yapmak için paylaşıldı. Dominate aynı şekilde, genel olarak karmaşık parasal ve mantıksal hesaplama yeteneklerini geliştirmek için kullanılabilecek, bunları kullanmak isteyen bireyler için gerçekten güçlü programlama kapasiteleri içerir.

Neden diğer araçlar yerine Excel kullanmalısınız?

Verilerin analizi, bilgi bulma, çizelge hazırlama ve karar vericilere sunum yapma konusunda en iyi platformlardan biridir. Microsoft Excel, basit hesap makinesinden %100 teknik işlemeye kadar her düzeydeki kullanıcı için iyi performans gösterir ve her kullanıcının başarılı olduğunu hissetmesini sağlar

Excel, XLSX veya XLS belgeleri Nasıl Oluşturulur?

  1. Microsoft Excel yazılım uygulamasını açın
  2. Tüm verilerinizi hücre satırına ve sütunlarına kopyalayın veya girin.
  3. Dosya menüsünden kaydet düğmesine tıklayın ve istediğiniz klasör konumuna xlsx veya xls uzantılı dosya olarak kaydedin!
  4. Şimdi dosyayı kaydettiğiniz klasörünüzü açın, Yaşasın Excel belgesini başarıyla oluşturdunuz!

PDF'yi çevrimiçi olarak Excel'e dönüştürme

icon-1

Dönüştürmeniz gereken PDF belgesini seçin.

icon-2

Ücretsiz PDF'den Excel'e dönüştürücümüz, PDF belgenizdeki biçimlendirmeyi ve tabloyu kopyalar ve onu bir Excel veya CSV dosyasına dönüştürür.

icon-3

Excel veya CSV anında indirilmeye hazır olacaktır. Gönderilen dosyaların kalan kopyaları sunucumuzdan silinerek verilerinizin güvende kalması sağlanır.

En İyi PDF'den Excel'e Dönüştürücü

İster bir PDF belgesini Excel veya CSV biçimine dönüştürmeniz gerekiyorsa, çevrimiçi PDF'den Excel'e dönüştürücümüz dosyalarınızı dönüştürmek için en iyi seçimdir. PDF'den Excel'e dönüştürücümüz, PDF belgelerinizi hızlı bir şekilde Excel'e dönüştürerek tüm biçimlendirmelerinizi, tablolarınızı, resimlerinizi ve metinlerinizi tam olarak PDF'de olduğu gibi görünecek şekilde korur.

Araçlar, araçlar, araçlar

Hizmetinizde olan çok sayıda dönüştürme ve düzenleme aracıyla, çevrimiçi PDF'den Excel'e dönüştürücümüz, dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürmenize yardımcı olur. İki farklı PDF dosyasını döndürmenize, sıkıştırmanıza, birleştirmenize veya tek bir PDF'yi ikiye bölmenize olanak tanıyan araçlarla, PDF dosyalarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dosya şifreleme ve otomatik silme

Gizliliğiniz önemlidir. PdfBanao'muzla PDF'yi çevrimiçi olarak Excel'e dönüştürdüğünüzde, dosyalarınız 256-bit SSL Şifreleme ile güvence altına alınır. Ayrıca, gönderdiğiniz veriler üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz veya başka bir şekilde üçüncü taraflarca görüntülenmez.

Otomatik dosya silme

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra gönderdiğiniz dosyaları sunucumuzdan silebilirsiniz. Dosyaları silmeyi unutursanız, otomatik olarak silinerek verilerinizin gizliliği sağlanır.

Dosyaları istediğiniz zaman herhangi bir cihazda dönüştürün

Çevrimiçi PDF'den Excel'e dönüştürücümüz Linux, Windows ve Mac dahil olmak üzere herhangi bir işletim sisteminde çalıştığından, dosyalarınızı kullandığınız herhangi bir cihazdan, nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan her zaman dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat

Maksimum dosya boyutu veya veri sınırı korkusu olmadan kullanımı kolay tüm araçlarımıza sınırsız erişim elde etmek için bir promosyon deneme süresiyle başlayın veya aylık, yıllık veya sınırsız üyelik için kaydolun. Hatta aynı anda birden fazla PDF dosyasını veya diğer dosya türlerini dönüştürebilirsiniz.

Frequently Asked Questions


What is PdfBanao File Converter?
PdfBanao is a web-based tool that converts any file into PDF absolutely free of cost without providing your log-in details.
How to convert file into PDF?
We make our tool simple and secure. We have to provide PDF file only in just 2 steps. First, you need click on the type of file you want to convert and then upload the file which you want to convert into PDF and then press Convert button. After Converstion you will get the download option of your converted file.
How to convert word to pdf online?
To convert word (.dox or doc) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism