PDF do Excela

Konwertuj PDF na Excel Online za darmo

Przeciągnij i upuść pliki lub Wybierz pliki
PDF do Excela

Nasz konwerter plików PDF na Excel to bezpłatne i szybkie narzędzie do konwersji plików PDF z możliwością bezpłatnego pobierania w oryginalnych dokumentach wysokiej jakości. Microsoft Excel to oprogramowanie stworzone przez firmę Microsoft, które umożliwia organizowanie, formatowanie i obliczanie danych za pomocą formuł przy użyciu systemu arkuszy kalkulacyjnych. To oprogramowanie jest dostarczane z pakietem Microsoft Office i jest kompatybilne z innymi aplikacjami pakietu Office. Podobnie jak inne oprogramowanie Microsoft Office. Możesz bezpłatnie pobrać przekonwertowany plik Excel za pomocą naszego konwertera PDF na Excel i zapisać go w galerii telefonu, telefonu komórkowego, komputera PC, laptopa, iPada i amp; Urządzenia z systemem iOS.

Przed użyciem naszego narzędzia do konwersji plików PDF na Excel musisz mieć plik pdf. Musisz przesłać ten plik, a nasz konwerter plików PDF na Excel natychmiast go przekonwertuje i udostępni bezpłatny link do pobrania.

Kluczowa cecha:

Jak przekonwertować pdf na csv lub excel?

Aby przekonwertować plik pdf na csv lub excel, musisz wykonać te proste kroki, aby pobrać bezpłatnie online.

  1. Najpierw otwórz nasze narzędzie do konwersji plików PDF na Excel w ulubionej przeglądarce, takiej jak Chrome, Safari lub Edge w telefonie komórkowym lub komputerze.
  2. Jeśli konwertujesz pojedynczy plik PDF na csv, po prostu kliknij przycisk „Wybierz plik” i prześlij plik. Jeśli masz wiele plików PDF, przeciągnij i upuść wszystkie pliki do podświetlonego obszaru.
  3. Następnym krokiem jest po prostu kliknięcie przycisku „Rozpocznij konwersję”, natychmiast przekonwertuje plik PDF do pobrania w formacie CSV lub Excel, klikając przycisk „Pobierz”.
  4. Możesz znaleźć plik w swojej galerii lub znaleźć plik w zarządzaniu plikami w folderze Pobierz lub domyślnym folderze, którego używasz do zapisywania.
image

Dla lepszego zrozumienia załączyliśmy obrazek, postępuj zgodnie z instrukcją, która pokazuje się na obrazku lub przeczytaj te instrukcje. Ten sposób na pobranie dokumentu pdf jest najlepszą i łatwą opcją bez pobierania dodatkowej aplikacji.

Co to jest Excel?

Microsoft Excel to oprogramowanie stworzone przez firmę Microsoft, które umożliwia organizowanie, formatowanie i obliczanie danych za pomocą formuł przy użyciu systemu arkuszy kalkulacyjnych. To oprogramowanie jest dostarczane z pakietem Microsoft Office i jest kompatybilne z innymi aplikacjami pakietu Office. Podobnie jak inne oprogramowanie Microsoft Office.

Jakie są zastosowania Microsoft Excel?

Microsoft Excel to program do obsługi księgowej. Oznacza to, że jest używany do tworzenia ram tekstowych, liczb i równań określających obliczenia. Jest to niezwykle ważne dla niektórych organizacji, które używają go do rejestrowania wykorzystania i płatności, planowania planów finansowych, przedstawiania informacji i zwięzłego przedstawiania wyników finansowych. Bardzo dobrze można go dostosować do pobierania informacji z zewnętrznych źródeł, na przykład zajmuje się giełdą papierów wartościowych, naturalnie przepuszczając informacje za pomocą formuł, na przykład modeli monetarnych, aby te dane stopniowo odświeżać. Podobnie jak Microsoft Word, Excel stał się prawdziwą normą w świecie biznesu, ponieważ strony księgowe Excela są zwykle przesyłane do wiadomości, a w każdym razie udostępniane w celu handlu informacjami i wykonywania różnych obliczeń. Dominate zawiera również naprawdę silne zdolności programowania dla osób, które chcą je wykorzystać, które można wykorzystać do wspierania ogólnie złożonych zdolności do obliczeń pieniężnych i logicznych.

Po co używać Excela zamiast innych narzędzi?

Jest to jedna z najlepszych platform, jeśli chodzi o analizę danych, wyszukiwanie informacji, przygotowywanie wykresów i prezentację decydentom. Microsoft Excel działa dobrze na wszystkich poziomach użytkownika — od prostego kalkulatora po 100% techniczną obsługę i pozwala każdemu użytkownikowi poczuć się spełnionym

Jak tworzyć dokumenty Excel, XLSX lub XLS?

  1. Otwórz aplikację Microsoft Excel
  2. Skopiuj lub wprowadź wszystkie dane do wiersza i kolumn komórek.
  3. Kliknij przycisk Zapisz w menu plików i zapisz go jako plik rozszerzenia xlsx lub xls w wybranej lokalizacji folderu!
  4. Teraz otwórz folder, w którym zapisałeś plik, Hurra, pomyślnie utworzyłeś dokument Excel!

Jak przekonwertować PDF do Excela online

icon-1

Wybierz dokument PDF, który chcesz przekonwertować.

icon-2

Nasz darmowy konwerter plików PDF na Excel skopiuje formatowanie i tabelę z dokumentu PDF i przekształci go w plik Excel lub CSV.

icon-3

Plik Excel lub CSV będzie natychmiast gotowy do pobrania. Wszelkie pozostałe kopie przesłanych plików są usuwane z naszego serwera, zapewniając bezpieczeństwo danych.

Najlepszy konwerter plików PDF na Excel

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić dokument PDF na format Excel, czy CSV, nasz konwerter plików PDF na Excel to najlepszy wybór do konwersji Twoich plików. Nasz konwerter plików PDF do programu Excel szybko konwertuje dokumenty PDF do programu Excel, zachowując całe formatowanie, tabele, obrazy i tekst, aby wyglądały dokładnie tak, jak w formacie PDF.

Narzędzia, narzędzia, narzędzia

Dzięki wielu dostępnym narzędziom do konwersji i edycji, nasz konwerter plików PDF do Excela online ułatwia konwersję plików. Dzięki narzędziom, które umożliwiają obracanie, kompresowanie, łączenie dwóch różnych plików PDF lub dzielenie jednego pliku PDF na dwa, edytowanie plików PDF nigdy nie było łatwiejsze.

Szyfrowanie plików i automatyczne usuwanie

Twoja prywatność jest ważna. Kiedy konwertujesz PDF do Excela online za pomocą naszego PdfBanao, Twoje pliki są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem SSL. Ponadto przesłane przez Ciebie dane nie będą udostępniane, sprzedawane ani w inny sposób przeglądane przez osoby trzecie.

Automatyczne usuwanie plików

Po zakończeniu konwersji możesz usunąć wszystkie przesłane pliki z naszego serwera. Jeśli zapomnisz usunąć pliki, zostaną one automatycznie usunięte, zapewniając prywatność Twoich danych.

Konwertuj pliki w dowolnym momencie na dowolnym urządzeniu

Ponieważ nasz internetowy konwerter plików PDF na Excel działa na każdym systemie operacyjnym, w tym Linux, Windows i Mac, możesz konwertować pliki z dowolnego używanego urządzenia, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek tego potrzebujesz.

Rozpocznij darmowy okres próbny

Rozpocznij od promocyjnego okresu próbnego lub zarejestruj się, aby uzyskać miesięczne, roczne lub nieograniczone członkostwo, aby uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich naszych łatwych w użyciu narzędzi, bez obawy o maksymalne rozmiary plików lub limity danych. Możesz nawet konwertować wiele plików PDF lub innych typów plików jednocześnie.

Frequently Asked Questions


What is PdfBanao File Converter?
PdfBanao is a web-based tool that converts any file into PDF absolutely free of cost without providing your log-in details.
How to convert file into PDF?
We make our tool simple and secure. We have to provide PDF file only in just 2 steps. First, you need click on the type of file you want to convert and then upload the file which you want to convert into PDF and then press Convert button. After Converstion you will get the download option of your converted file.
How to convert word to pdf online?
To convert word (.dox or doc) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism