Excel в PDF

Конвертуйте Excel, XLS або XLSX в PDF безкоштовно онлайн

Перетягніть файли або виберіть Файли

Як конвертувати Excel в PDF онлайн

Найкращий конвертер Excel в PDF

Незалежно від того, чи потрібно вам змінити документ Excel на PDF чи інший формат, наш онлайн-конвертер PDF є найкращим вибором для перетворення ваших файлів. Наш PDF-конвертер швидко перетворює ваші документи Excel у PDF, зберігаючи все форматування, таблиці, зображення та текст без змін, щоб вони виглядали так само, як у Excel.

Інструменти, інструменти, інструменти

Завдяки безлічі інструментів для перетворення та редагування, доступних у вашому розпорядженні, наш онлайн-конвертер Excel у PDF допоможе вам легко конвертувати ваші файли. Завдяки інструментам, які дозволяють обертати, стискати, об’єднувати два різні файли PDF або розділяти один PDF-файл на два, редагування PDF-файлів ніколи не було простіше.

Шифрування файлів і автоматичне видалення

Ваша конфіденційність важлива. Коли ви конвертуєте Excel в PDF онлайн за допомогою нашого PdfBanao, ваші файли захищаються за допомогою 256-бітного шифрування SSL. Крім того, дані, які ви надаєте, не будуть передані, продані чи іншим чином переглядані третіми сторонами.

Автоматичне видалення файлів

Ви можете видалити будь-які файли, які ви надіслали з нашого сервера після завершення перетворення. Якщо ви забудете видалити файли, вони будуть автоматично видалені, забезпечуючи конфіденційність ваших даних.

Конвертуйте файли в будь-який час на будь-якому пристрої

Оскільки наш онлайн-конвертер документів Excel у PDF працює на будь-якій ОС, включаючи Linux, Windows і Mac, ви можете конвертувати свої файли з будь-якого пристрою, яким ви користуєтеся, де б ви не знаходилися, будь-коли, коли вам це потрібно.

Почніть безкоштовну пробну версію

Розпочніть роботу з промо-періодом або зареєструйтеся на щомісячне, річне чи необмежене членство, щоб отримати необмежений доступ до всіх наших простих у використанні інструментів, не боячись максимальних розмірів файлів чи обмежень даних. Ви навіть можете одночасно конвертувати кілька документів Excel, PDF-файлів або інших типів файлів.

Як конвертувати Excel, xls або xlsx в pdf?

 1. Спочатку відкрийте наш інструмент конвертування Excel в PDF у своєму улюбленому веб-переглядачі, як-от Chrome, Safari або Edge.
 2. Якщо ви конвертуєте один файл excel, xls або xlsx у pdf, просто натисніть кнопку «Вибрати файл» і завантажте файл. Якщо у вас є кілька файлів Excel, перетягніть усі файли у виділену область.
 3. Наступним кроком є ​​просто натиснути кнопку «Почати перетворення», він миттєво перетворить ваш файл excel, xls або xlsx у формат PDF, натиснувши кнопку «Завантажити».
 4. Ви можете знайти файл у своїй галереї або також знайти файл у керуванні файлами в папці Завантаження або папці за замовчуванням, яку ви використовуєте для збереження.
this slowpoke moves

Excel, xls або xlsx для завантаження PDF

Наш конвертер excel, xls або xlsx в pdf — це безкоштовний і швидкий інструмент для конвертації PDF з безкоштовним завантаженням оригінальних високоякісних документів. Excel — це програмний інструмент, винайдений корпорацією Майкрософт, який використовує електронні таблиці для організації інформації, цифр і даних за допомогою формул і функцій. Аналіз Excel є універсальним у всьому світі і використовується підприємствами будь-якого розміру для виконання монетарного аналізу. Ви можете безкоштовно завантажувати конвертовані PDF-файли за допомогою нашого конвертера Excel у PDF і зберігати їх у своїй галереї телефону, ПК, ноутбука, iPad та пристроїв iOS

Перш ніж використовувати наш інструмент для конвертації Excel в pdf, вам потрібно мати файл Excel із розширенням xls або xlsx. Вам потрібно завантажити цей файл, і наш конвертер excel, xls або xlsx у pdf миттєво перетворить його та надасть посилання для безкоштовного завантаження.

Основна характеристика:

 • Оригінальна якість, яку більшість інструментів не може забезпечити.
 • Ми створюємо це просто для вас. Завантажуйте конвертований PDF-файл із Excel за допомогою свого браузера. Немає необхідності встановлювати будь-яке програмне забезпечення, користуйтеся нашим excel, xls або xlsx to pdf, завантажуйте конвертовані PDF-файли з інструменту веб-сайту. Це чудово!
 • Завантажуйте конвертовані PDF-файли на будь-який пристрій, як-от мобільний телефон, ПК, планшет.
 • Це завжди безкоштовно, ми не хотіли ніяких зборів, тому отримуйте задоволення!
 • Немає необхідності входити або реєструватися.

Як конвертувати Excel, xls або xlsx в pdf?

Щоб конвертувати файл excel, xls або xlsx у pdf, ви повинні виконати ці прості кроки для безкоштовного завантаження онлайн.

 1. Спочатку відкрийте наш інструмент конвертування Excel в PDF у своєму улюбленому веб-переглядачі, як-от Chrome, Safari або Edge.

 2. Якщо ви конвертуєте один файл excel, xls або xlsx у pdf, просто натисніть кнопку «Вибрати файл» і завантажте файл. Якщо у вас є кілька файлів Excel, перетягніть усі файли у виділену область.

 3. Наступним кроком є ​​просто натиснути кнопку «Почати перетворення», він миттєво перетворить ваш файл excel, xls або xlsx у формат PDF, натиснувши кнопку «Завантажити».

 4. Ви можете знайти файл у своїй галереї або також знайти файл у керуванні файлами в папці Завантаження або папці за замовчуванням, яку ви використовуєте для збереження.

Що таке Excel?

Microsoft Excel — це програма для роботи з електронними таблицями, що входить до пакету програм Microsoft Office. З Office 365 ви можете завантажити програму на свій жорсткий диск, а також матимете доступ до онлайн-версії. Онлайн-версія дає вам можливість обмінюватися файлами та співпрацювати з іншими над своїми файлами в режимі реального часу.

У електронних таблицях представлені таблиці значень, упорядковані в рядки та стовпці, якими можна маніпулювати математично, використовуючи як основні, так і складні арифметичні операції та функції. Програма може працювати на кількох платформах, таких як Windows, macOS, смартфони та планшети.

Як створити електронні таблиці Excel, Xls або Xlsx?

 1. Відкрийте програму Microsoft Excel

 2. Скопіюйте або введіть усі свої дані в електронну таблицю.

 3. Натисніть кнопку «Зберегти» у меню «Файл» і збережіть його як файл розширення xls або xlsx у потрібному місці папки!

 4. Тепер відкрийте папку, де ви зберегли файл, Ура, ви успішно створили аркуш Excel!

Frequently Asked Questions


How to convert excel to PDF?
Converting EXCEL files into PDFs is a common practice, especially due to the widespread of this spreadsheet program. It's an extremely useful feature and can be very helpful for users who want to share their work with others or just need to print it out. The process is quite simple: you only need to use our excel to pdf converter tool in order to transform a regular Excel file into a PDF.
How to save excel as PDF?
Excel is a world class software program that provides you with a ton of useful functions. When you need to create documents for your organization, it's always a good idea to save them as PDFs for future reference. Fortunately, Excel makes saving files in this format easy!
You can create a PDF file from Excel using the Save as feature in Microsoft Excel.
How to convert Excel to pdf online?
To convert excel (.xls or xlsx) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism