Excel'den PDF'ye

Excel, XLS veya XLSX'i Ücretsiz Çevrimiçi Olarak PDF'ye Dönüştürün

Dosyaları sürükleyip bırakın veya Dosyaları Seçin

Excel'i çevrimiçi olarak PDF'ye dönüştürme

En İyi Excel'den PDF'ye Dönüştürücü

Bir Excel belgesini ister PDF'ye ister başka bir biçime dönüştürmeniz gerekiyorsa, dosyalarınızı dönüştürmek için çevrimiçi PDF dönüştürücümüz en iyi seçimdir. PDF dönüştürücümüz, Excel belgelerinizi hızlı bir şekilde PDF'ye dönüştürerek tüm biçimlendirmelerinizi, tablolarınızı, resimlerinizi ve metinlerinizi tam olarak Excel'de olduğu gibi görünecek şekilde korur.

Araçlar, araçlar, araçlar

Hizmetinizde olan çok sayıda dönüştürme ve düzenleme aracıyla, çevrimiçi Excel'den PDF'ye dönüştürücümüz, dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürmenize yardımcı olur. İki farklı PDF dosyasını döndürmenize, sıkıştırmanıza, birleştirmenize veya tek bir PDF'yi ikiye bölmenize olanak tanıyan araçlarla, PDF dosyalarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dosya şifreleme ve otomatik silme

Gizliliğiniz önemlidir. PdfBanao'muzla Excel'i çevrimiçi olarak PDF'ye dönüştürdüğünüzde, dosyalarınız 256-bit SSL Şifreleme ile güvence altına alınır. Ayrıca, gönderdiğiniz veriler üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz veya başka bir şekilde üçüncü taraflarca görüntülenmez.

Otomatik dosya silme

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra gönderdiğiniz dosyaları sunucumuzdan silebilirsiniz. Dosyaları silmeyi unutursanız, otomatik olarak silinerek verilerinizin gizliliği sağlanır.

Dosyaları istediğiniz zaman herhangi bir cihazda dönüştürün

Çevrimiçi Excel belgesinden PDF'ye dönüştürücümüz Linux, Windows ve Mac dahil olmak üzere herhangi bir işletim sisteminde çalıştığından, dosyalarınızı kullandığınız herhangi bir cihazdan, nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan her zaman dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat

Maksimum dosya boyutu veya veri sınırı korkusu olmadan kullanımı kolay tüm araçlarımıza sınırsız erişim elde etmek için bir promosyon deneme süresiyle başlayın veya aylık, yıllık veya sınırsız üyelik için kaydolun. Hatta aynı anda birden çok Excel belgesini, PDF'yi veya diğer dosya türlerini dönüştürebilirsiniz.

Excel, xls veya xlsx'i pdf'ye nasıl dönüştürebilirim?

 1. Önce Chrome, Safari veya Edge gibi favori tarayıcınızda Excel'den PDF'ye dönüştürücü aracımızı açın.
 2. Tek excel, xls veya xlsx'i pdf'ye dönüştürüyorsanız, "Dosya seç" düğmesini tıklayın ve dosyayı yükleyin. Birden fazla excel dosyanız varsa, tüm dosyaları vurgulanan alana sürükleyip bırakın.
 3. Sonraki adım, sadece "Dönüştürmeyi başlat" düğmesine tıklamak, "İndir" düğmesine tıklayarak excel, xls veya xlsx dosyanızı anında pdf indirmeye dönüştürecektir.
 4. Dosyayı galerinizde bulabilir veya dosyayı, indirmek için kullandığınız İndirme klasörü veya varsayılan klasör içindeki dosya yönetiminde de bulabilirsiniz.
this slowpoke moves

Excel, xls veya xlsx'ten PDF'ye İndirme

Excel, xls veya xlsx'ten pdf'ye dönüştürücümüz, orijinal Yüksek Kaliteli belgelerde ücretsiz indirme ile PDF dönüştürme için ücretsiz ve hızlı bir araçtır. Excel, bilgileri, şekilleri ve verileri formüller ve işlevlerle düzenlemek için elektronik tabloları kullanan Microsoft tarafından icat edilen bir yazılım aracıdır. Excel analizi dünya çapında evrenseldir ve her büyüklükteki işletme tarafından parasal analiz yapmak için kullanılır. Dönüştürülen PDF'leri Excel'den PDF'ye dönüştürücümüzle ücretsiz olarak indirebilir ve bunları telefon galerinize, PC'nize, Dizüstü Bilgisayarınıza, iPad ve iOS cihazlarınıza kaydedebilirsiniz.

Excel'den pdf'ye dönüştürücü aracımızı kullanmadan önce, xls veya xlsx uzantılı bir excel dosyasına sahip olmanız gerekir. Bu dosyayı yüklemeniz gerekiyor ve excel, xls veya xlsx'ten pdf'ye dönüştürücümüz onu anında dönüştürecek ve ücretsiz bir indirme bağlantısı verecektir.

Anahtar özellik:

 • Çoğu aracın size sağlayamadığı Orijinal Kalite.
 • Sizin için basit hale getiriyoruz. Tarayıcınız tarafından excel'den dönüştürülmüş PDF'yi indirin, Herhangi bir yazılım yüklemenize gerek yok, excel, xls veya xlsx'ten pdf'ye dönüştürülen PDF'leri web sitesi aracından indirin. Bu Süper!
 • Dönüştürülen PDF'leri mobil, PC, tablet gibi herhangi bir cihaza indirin.
 • Her zaman ücretsizdir, herhangi bir ücret istemedik, iyi eğlenceler!
 • Giriş yapmanıza veya kaydolmanıza gerek yok.

Excel, xls veya xlsx'i pdf'ye nasıl dönüştürebilirim?

Excel, xls veya xlsx dosyanızı pdf'ye dönüştürmek için, ücretsiz çevrimiçi indirmek için bu basit adımları izlemelisiniz.

 1. Önce Chrome, Safari veya Edge gibi favori tarayıcınızda Excel'den PDF'ye dönüştürücü aracımızı açın.

 2. Tek excel, xls veya xlsx'i pdf'ye dönüştürüyorsanız, "Dosya seç" düğmesini tıklayın ve dosyayı yükleyin. Birden fazla excel dosyanız varsa, tüm dosyaları vurgulanan alana sürükleyip bırakın.

 3. Sonraki adım, sadece "Dönüştürmeyi başlat" düğmesine tıklamak, "İndir" düğmesine tıklayarak excel, xls veya xlsx dosyanızı anında pdf indirmeye dönüştürecektir.

 4. Dosyayı galerinizde bulabilir veya dosyayı, indirmek için kullandığınız İndirme klasörü veya varsayılan klasör içindeki dosya yönetiminde de bulabilirsiniz.

Excel nedir?

Microsoft Excel, Microsoft Office uygulama paketinde bulunan bir elektronik tablo programıdır. Office 365 ile uygulamayı sabit sürücünüze indirebilir ve çevrimiçi sürümüne de erişebilirsiniz. Çevrimiçi sürüm, dosyalarınızı başkalarıyla gerçek zamanlı olarak paylaşma ve işbirliği yapma olanağı sağlar.

Elektronik tablolar, hem temel hem de karmaşık aritmetik işlemler ve işlevler kullanılarak matematiksel olarak değiştirilebilen satırlar ve sütunlar halinde düzenlenmiş değer tabloları sunar. Program, Windows, macOS, akıllı telefonlar ve tabletler gibi birden fazla platformda çalışabilir.

Excel, Xls veya Xlsx elektronik tabloları Nasıl Oluşturulur?

 1. Microsoft Excel yazılım uygulamasını açın

 2. Tüm verilerinizi elektronik tabloya kopyalayın veya girin.

 3. Dosya menüsünden kaydet düğmesine tıklayın ve istediğiniz klasör konumuna xls veya xlsx uzantılı dosya olarak kaydedin!

 4. Şimdi dosyayı kaydettiğiniz klasörünüzü açın, Yaşasın excel sayfasını başarıyla oluşturdunuz!

Frequently Asked Questions


How to convert excel to PDF?
Converting EXCEL files into PDFs is a common practice, especially due to the widespread of this spreadsheet program. It's an extremely useful feature and can be very helpful for users who want to share their work with others or just need to print it out. The process is quite simple: you only need to use our excel to pdf converter tool in order to transform a regular Excel file into a PDF.
How to save excel as PDF?
Excel is a world class software program that provides you with a ton of useful functions. When you need to create documents for your organization, it's always a good idea to save them as PDFs for future reference. Fortunately, Excel makes saving files in this format easy!
You can create a PDF file from Excel using the Save as feature in Microsoft Excel.
How to convert Excel to pdf online?
To convert excel (.xls or xlsx) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism