Excel do PDF

Konwertuj Excel, XLS lub XLSX na PDF za darmo online

Przeciągnij i upuść pliki lub Wybierz pliki

Jak przekonwertować Excel do PDF online

Najlepszy konwerter Excel na PDF

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zmienić dokument Excel na PDF, czy inny format, nasz internetowy konwerter PDF to najlepszy wybór do konwersji Twoich plików. Nasz konwerter PDF szybko konwertuje dokumenty Excela do formatu PDF, zachowując całe formatowanie, tabele, obrazy i tekst w nienaruszonym stanie, tak aby wyglądały dokładnie tak, jak w programie Excel.

Narzędzia, narzędzia, narzędzia

Dzięki wielu dostępnym narzędziom do konwersji i edycji, nasz konwerter online Excel na PDF pomoże Ci z łatwością przekonwertować pliki. Dzięki narzędziom, które umożliwiają obracanie, kompresowanie, łączenie dwóch różnych plików PDF lub dzielenie jednego pliku PDF na dwa, edytowanie plików PDF nigdy nie było łatwiejsze.

Szyfrowanie plików i automatyczne usuwanie

Twoja prywatność jest ważna. Kiedy konwertujesz Excel do PDF online za pomocą naszego PdfBanao, Twoje pliki są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem SSL. Ponadto dane, które przesyłasz, nie będą udostępniane, sprzedawane ani w inny sposób przeglądane przez strony trzecie.

Automatyczne usuwanie plików

Możesz usunąć wszystkie przesłane pliki z naszego serwera po zakończeniu konwersji. Jeśli zapomnisz usunąć pliki, zostaną one automatycznie usunięte, zapewniając prywatność Twoich danych.

Konwertuj pliki w dowolnym momencie na dowolnym urządzeniu

Ponieważ nasz internetowy konwerter dokumentów Excel na PDF działa na każdym systemie operacyjnym, w tym Linux, Windows i Mac, możesz konwertować swoje pliki z dowolnego używanego urządzenia, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek tego potrzebujesz.

Rozpocznij darmowy okres próbny

Rozpocznij od promocyjnego okresu próbnego lub zarejestruj się, aby uzyskać miesięczne, roczne lub nieograniczone członkostwo, aby uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich naszych łatwych w użyciu narzędzi, bez obawy o maksymalne rozmiary plików lub limity danych. Możesz nawet konwertować wiele dokumentów Excel, PDF lub innych typów plików jednocześnie.

Jak przekonwertować Excel, xls lub xlsx na pdf?

 1. Najpierw otwórz nasze narzędzie do konwersji Excela na PDF w ulubionej przeglądarce, takiej jak Chrome, Safari lub Edge.
 2. Jeśli konwertujesz pojedynczy plik Excel, xls lub xlsx na pdf, po prostu kliknij przycisk „Wybierz plik” i prześlij plik. Jeśli masz wiele plików Excela, przeciągnij i upuść wszystkie pliki do podświetlonego obszaru.
 3. Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku „Rozpocznij konwersję”, który natychmiast przekonwertuje plik Excel, xls lub xlsx do pobrania w formacie pdf, klikając przycisk „Pobierz”.
 4. Możesz znaleźć plik w swojej galerii lub znaleźć plik w zarządzaniu plikami w folderze Pobierz lub domyślnym folderze, którego używasz do zapisywania.
this slowpoke moves

Excel, xls lub xlsx do PDF Pobierz

Nasz konwerter plików Excel, xls lub xlsx na pdf to bezpłatne i szybkie narzędzie do konwersji plików PDF z możliwością bezpłatnego pobrania w oryginalnych dokumentach wysokiej jakości. Excel to narzędzie programowe wymyślone przez firmę Microsoft, które wykorzystuje arkusze kalkulacyjne do organizowania informacji, liczb i danych za pomocą formuł i funkcji. Analiza Excel jest uniwersalna na całym świecie i wykorzystywana przez firmy każdej wielkości do przeprowadzania analiz pieniężnych. Możesz bezpłatnie pobierać przekonwertowane pliki PDF za pomocą naszego konwertera Excel na PDF i zapisywać je w galerii telefonu, komputerze, laptopie, iPadzie i urządzeniach z systemem iOS

Przed użyciem naszego narzędzia do konwersji Excela na PDF musisz mieć plik Excela w rozszerzeniu xls lub xlsx. Musisz przesłać ten plik, a nasz konwerter programu Excel, xls lub xlsx na pdf natychmiast go przekonwertuje i udostępni bezpłatny link do pobrania.

Kluczowa cecha:

 • Oryginalna jakość, której większość dostępnych narzędzi nie jest w stanie zapewnić.
 • Stworzymy to dla Ciebie proste. Pobierz przekonwertowany plik PDF z programu Excel za pomocą przeglądarki, Nie musisz instalować żadnego oprogramowania, użyj naszego programu Excel, xls lub xlsx do pliku PDF, pobierz przekonwertowane pliki PDF z narzędzia strony internetowej. To jest wspaniałe!
 • Pobierz przekonwertowane pliki PDF na dowolne urządzenie, takie jak telefon komórkowy, komputer, tablet.
 • To zawsze za darmo, nie chcieliśmy żadnych opłat, więc baw się dobrze!
 • Nie musisz się logować ani rejestrować.

Jak przekonwertować Excel, xls lub xlsx na pdf?

Aby przekonwertować plik Excel, xls lub xlsx na pdf, musisz wykonać te proste kroki, aby pobrać bezpłatnie online.

 1. Najpierw otwórz nasze narzędzie do konwersji Excela na PDF w ulubionej przeglądarce, takiej jak Chrome, Safari lub Edge.

 2. Jeśli konwertujesz pojedynczy plik Excel, xls lub xlsx na pdf, po prostu kliknij przycisk „Wybierz plik” i prześlij plik. Jeśli masz wiele plików Excela, przeciągnij i upuść wszystkie pliki do podświetlonego obszaru.

 3. Następnym krokiem jest kliknięcie przycisku „Rozpocznij konwersję”, który natychmiast przekonwertuje plik Excel, xls lub xlsx do pobrania w formacie pdf, klikając przycisk „Pobierz”.

 4. Możesz znaleźć plik w swojej galerii lub znaleźć plik w zarządzaniu plikami w folderze Pobierz lub domyślnym folderze, którego używasz do zapisywania.

Co to jest Excel?

Microsoft Excel to program do obsługi arkuszy kalkulacyjnych zawarty w pakiecie aplikacji Microsoft Office. Dzięki Office 365 możesz pobrać aplikację na swój dysk twardy, a także będziesz mieć dostęp do wersji online. Wersja online umożliwia udostępnianie i współpracę z innymi nad plikami w czasie rzeczywistym.

Arkusze kalkulacyjne przedstawiają tabele wartości ułożone w wierszach i kolumnach, którymi można manipulować matematycznie przy użyciu zarówno podstawowych, jak i złożonych operacji i funkcji arytmetycznych. Program może działać na wielu platformach, takich jak Windows, macOS, smartfony i tablety.

Jak tworzyć arkusze kalkulacyjne Excel, Xls lub Xlsx?

 1. Otwórz aplikację Microsoft Excel

 2. Skopiuj lub wprowadź wszystkie swoje dane do arkusza kalkulacyjnego.

 3. Kliknij przycisk Zapisz w menu plików i zapisz go jako plik rozszerzenia xls lub xlsx w wybranej lokalizacji folderu!

 4. Teraz otwórz folder, w którym zapisałeś plik, Hurra, pomyślnie utworzyłeś arkusz Excela!

Frequently Asked Questions


How to convert excel to PDF?
Converting EXCEL files into PDFs is a common practice, especially due to the widespread of this spreadsheet program. It's an extremely useful feature and can be very helpful for users who want to share their work with others or just need to print it out. The process is quite simple: you only need to use our excel to pdf converter tool in order to transform a regular Excel file into a PDF.
How to save excel as PDF?
Excel is a world class software program that provides you with a ton of useful functions. When you need to create documents for your organization, it's always a good idea to save them as PDFs for future reference. Fortunately, Excel makes saving files in this format easy!
You can create a PDF file from Excel using the Save as feature in Microsoft Excel.
How to convert Excel to pdf online?
To convert excel (.xls or xlsx) file to PDF without installing any software and online for free, Use our Word to PDF tool
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism