Стиснути PDF

Стисніть PDF онлайн безкоштовно

Перетягніть файли або виберіть Файли

Будь-які файли PDF у стиснений PDF

Наш інструмент для стиснення PDF-файлів — це безкоштовний і швидкий інструмент для стиснення PDF-файлів із безкоштовним завантаженням оригінальних високоякісних документів. PDF — це документ, винайдений Adobe, який використовує кодування тексту для організації інформації, малюнків і даних. Ви можете безкоштовно завантажувати конвертовані PDF-файли за допомогою нашого інструмента для стиснення PDF-файлів і зберігати їх у галереї свого телефону, мобільного телефону, ПК, ноутбука, iPad та пристрої iOS.

Перш ніж використовувати наш інструмент для стиснення PDF-файлів, вам необхідно мати PDF-файл із розширенням .pdf. Вам потрібно завантажити цей файл і наш інструмент для стиснення PDF-файлів миттєво стисне його та надасть посилання для безкоштовного скачування.

Основна характеристика:

Як стиснути PDF-файл?

Щоб стиснути файли PDF, ви повинні виконати ці прості кроки для безкоштовного завантаження онлайн.

  1. Спочатку відкрийте наш інструмент «Стиснення PDF» у своєму улюбленому веб-переглядачі, як-от Chrome, Safari або Edge на мобільному пристрої чи комп’ютері.
  2. Якщо ви стискаєте один PDF-файл, просто натисніть кнопку «Вибрати файл» і завантажте файл. Якщо у вас є декілька файлів PDF, перетягніть усі файли у виділену область.
  3. Наступний крок — просто натиснути кнопку «Почати перетворення», він миттєво перетворить ваш документ у стиснутий PDF-файл, натиснувши кнопку «Завантажити».
  4. Ви можете знайти файл у своїй галереї або також знайти файл у керуванні файлами в папці Завантаження або папці за замовчуванням, яку ви використовуєте для збереження.
image

Для кращого розуміння ми додали зображення, дотримуйтесь інструкцій, які зображені на зображенні, або також прочитайте ці інструкції. Цей спосіб завантажити pdf-документ є найкращим і простим варіантом без завантаження будь-яких додаткових програм.

Що таке PDF?

PDF означає Portable Document Format, який використовується для відображення документів в електронній формі незалежно від програмного, апаратного або операційної системи, на якій вони переглядаються. Спочатку розроблений Adobe® Systems як універсально сумісний формат файлів на основі формату PostScript, він став міжнародним де-факто стандартом для обміну документами та інформацією.

Яке використання PDF?

PDF-файли особливо корисні для багатьох компаній у діловому світі. Незалежно від того, чи виставляєте ви рахунки клієнтам, ведете облікові записи клієнтів у єдиному форматі чи надсилаєте важливі нотатки, ви можете бути впевнені, що за допомогою PDF-файлів особа, яка переглядає документ, побачить його таким, яким він мав бути.

Навіщо використовувати PDF замість текстового редактора?

PDF пропонує багато функцій, яких немає в традиційному текстовому редакторі або в текстовому файлі. Деякі переваги включають зміну форматування (наприклад, по центру), редагування типу шрифту, розміру та кольору, вставлення зображень та багато іншого.

Навіщо використовувати PDF замість будь-якого іншого?

Розширений текстовий документ пропонує багато тих самих основних функцій, що й Microsoft Word. Відрізняється Microsoft Word тим, що можна використовувати більш розширені функції. Деякі з розширених функцій включають злиття пошти, перевірку правопису, стилі, таблиці, заголовки & колонтитули, WordArt, стовпці, поля тощо.

Як створити PDF-документ?

  1. Відкрийте програму Microsoft Word або Google Docs
  2. Скопіюйте або введіть усі свої дані в редактор слів.
  3. Натисніть кнопку «Зберегти» у меню «Файл» і збережіть його як файл розширення .pdf у потрібному місці папки!
  4. Тепер відкрийте папку, де ви зберегли файл, Ура, ви успішно створили PDF-документ!

Як стиснути PDF-файли онлайн безкоштовно

icon-1

Виберіть документ Word, який потрібно стиснути.

icon-2

Наш безкоштовний інструмент для стиснення PDF скопіює форматування та текст з вашого PDF-документа та перетворить його на стиснений PDF-файл.

icon-3

PDF-файл буде готовий до завантаження миттєво. Усі копії надісланих файлів, що залишилися, видаляються з нашого сервера, щоб ваші дані залишалися в безпеці.

Найкращий компресор PDF

Незалежно від того, чи потрібно вам змінити PDF-документ у стиснений PDF або інший формат, наш онлайн-компресор PDF є найкращим вибором для стиснення файлів. Наш інструмент стиснення PDF швидко перетворює ваш PDF-файл у стиснений PDF, зберігаючи все ваше форматування, таблиці, зображення та текст без змін, щоб вони виглядали так само, як і в оригіналі.

Інструменти, інструменти, інструменти

Завдяки безлічі інструментів для перетворення та редагування, доступних у вашому розпорядженні, наш онлайн-конвертер Word у PDF допоможе вам легко конвертувати ваші файли. Завдяки інструментам, які дозволяють обертати, стискати, об’єднувати два різні файли PDF або розділяти один PDF-файл на два, редагування PDF-файлів ніколи не було простіше.

Шифрування файлів і автоматичне видалення

Ваша конфіденційність важлива. Коли ви конвертуєте Word у PDF онлайн за допомогою нашого PdfBanao, ваші файли захищаються за допомогою 256-бітного шифрування SSL. Крім того, дані, які ви надаєте, не будуть передані, продані чи іншим чином переглядані третіми сторонами.

Автоматичне видалення файлів

Ви можете видалити будь-які файли, які ви надіслали з нашого сервера після завершення перетворення. Якщо ви забудете видалити файли, вони будуть автоматично видалені, забезпечуючи конфіденційність ваших даних.

Конвертуйте файли в будь-який час на будь-якому пристрої

Оскільки наш онлайн-конвертер документів Word у PDF працює на будь-якій ОС, включаючи Linux, Windows і Mac, ви можете конвертувати свої файли з будь-якого пристрою, яким ви користуєтеся, де б ви не знаходилися, будь-коли, коли вам це потрібно.

Почніть безкоштовну пробну версію

Розпочніть роботу з промо-періодом або зареєструйтеся на щомісячне, річне чи необмежене членство, щоб отримати необмежений доступ до всіх наших простих у використанні інструментів, не боячись максимальних розмірів файлів чи обмежень даних. Ви навіть можете одночасно конвертувати кілька документів Word, PDF-файлів або інших типів файлів.

Frequently Asked Questions


What is Compress PDF?
Everyone has to deal with PDF files at some point or another. They’re used for everything from invoices to manuals and warranties. Compressing PDFs just means that all the images are shrunk so they take up less space, and therefore the file itself is smaller.
How to compress a PDF?
If you want to compress your PDFs, you can use our free online tool called compress pdf. It works by removing unnecessary areas from pages of the PDF and compressing the remaining ones.
To use compress pdf, simply upload your PDF file and then hit “Start Conversion".
How to compress pdf file size?
Need to quickly reduce the size of a PDF file so you can email it to friends, or upload it to an online storage service? You can use any number of free services available on the web. But, we have a free online tool that lets you compress and shrink your PDF files for better sharing and storage.
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism