PDF'yi sıkıştır

PDF'yi Çevrimiçi Olarak Ücretsiz Sıkıştırın

Dosyaları sürükleyip bırakın veya Dosyaları Seçin

Herhangi bir PDF dosyası sıkıştırılmış PDF'ye

PDF sıkıştırma aracımız, orijinal Yüksek Kaliteli belgelerde ücretsiz indirme ile PDF sıkıştırma için ücretsiz ve hızlı bir araçtır. PDF, bilgileri, şekilleri ve verileri düzenlemek için metin kodlamasını kullanan Adobe tarafından icat edilen bir belgedir. Dönüştürülen PDF'leri PDF Kompresör aracımızla ücretsiz olarak indirebilir ve bunları telefon galerinize, mobil cihazınıza, PC'nize, Dizüstü Bilgisayarınıza, iPad & amp; iOS cihazları.

PDF sıkıştırma aracımızı kullanmadan önce .pdf uzantılı bir PDF dosyanızın olması gerekir. Bu dosyayı yüklemeniz gerekiyor ve sıkıştırma pdf aracımız anında sıkıştıracak ve ücretsiz bir indirme bağlantısı verecek.

Anahtar özellik:

PDF dosyası nasıl sıkıştırılır?

PDF dosyalarınızı sıkıştırmak için, ücretsiz çevrimiçi indirmek için bu basit adımları izlemelisiniz.

  1. Önce, Sıkıştır PDF aracımızı, mobil veya Bilgisayarda Chrome, Safari veya Edge gibi favori tarayıcınızda açın.
  2. Tek pdf sıkıştırıyorsanız, “Dosya seç” düğmesine tıklayın ve dosyayı yükleyin. Birden fazla PDF dosyanız varsa, tüm dosyaları vurgulanan alana sürükleyip bırakın.
  3. Bir sonraki adım, sadece “Dönüştürmeyi başlat” düğmesine tıklamak, “İndir” düğmesine tıklayarak belgenizi anında sıkıştırılmış pdf indirmesine dönüştürecektir.
  4. Dosyayı galerinizde bulabilir veya dosyayı, indirmek için kullandığınız İndirme klasörü veya varsayılan klasör içindeki dosya yönetiminde de bulabilirsiniz.
image

Daha iyi anlamak için resmi ekledik, resimde gösterilen talimatları izleyin veya bu talimatları da okuyun. Bu pdf belgesini indirmenin yolu, herhangi bir ek uygulama indirmeden en iyi ve kolay seçenektir.

PDF nedir?

PDF, belgeleri görüntülendikleri yazılım, donanım veya işletim sisteminden bağımsız olarak elektronik biçimde görüntülemek için kullanılan Taşınabilir Belge Biçimi anlamına gelir. Orijinal olarak Adobe® Systems tarafından PostScript formatına dayalı evrensel olarak uyumlu bir dosya formatı olarak geliştirilmiş olup, belge ve bilgi alışverişi için uluslararası fiili bir standart haline gelmiştir.

PDF'nin kullanım alanları nelerdir?

PDF'ler özellikle iş dünyasındaki birçok şirket için kullanışlıdır. Müşterilere fatura kesiyor, müşteri kayıtlarını tutarlı bir biçimde tutuyor veya önemli notlar gönderiyor olsanız da, PDF'lerle belgeyi görüntüleyen kişinin belgeyi olması gerektiği gibi göreceğinden emin olabilirsiniz.

Düz metin düzenleyici yerine neden PDF kullanmalısınız?

PDF, geleneksel bir metin düzenleyicide veya düz metin dosyasında bulunmayan birçok özellik sunar. Bazı avantajlar, biçimlendirmeyi değiştirmeyi (örneğin, orta), yazı tipi türünü, boyutunu ve rengini düzenlemeyi, resim eklemeyi ve çok daha fazlasını içerir.

Neden diğerleri yerine PDF kullanıyorsunuz?

Zengin metinli bir belge, Microsoft Word ile aynı temel özelliklerin çoğunu sunar. Microsoft Word'ün farklı olduğu yer, daha gelişmiş özellikler yapabilme yeteneğidir. Gelişmiş özelliklerden bazıları, adres mektup birleştirme, yazım denetimi, stiller, tablolar, başlıklar & altbilgiler, WordArt, sütunlar, kenar boşlukları ve daha fazlası.

PDF belgeleri nasıl oluşturulur?

  1. Microsoft Word veya Google docs yazılım uygulamasını açın
  2. Tüm verilerinizi kelime düzenleyiciye kopyalayın veya girin.
  3. Dosya menüsünden kaydet düğmesine tıklayın ve .pdf uzantılı dosya olarak istediğiniz klasör konumuna kaydedin!
  4. Şimdi dosyayı kaydettiğiniz klasörünüzü açın, Yaşasın PDF belgesini başarıyla oluşturdunuz!

PDF dosyalarını çevrimiçi ücretsiz nasıl sıkıştırırsınız

icon-1

Sıkıştırmanız gereken Word belgesini seçin.

icon-2

Ücretsiz PDF sıkıştırma aracımız, PDF belgenizdeki biçimlendirmeyi ve metni kopyalayacak ve sıkıştırılmış bir PDF dosyasına dönüştürecektir.

icon-3

PDF anında indirilmeye hazır olacaktır. Gönderilen dosyaların kalan kopyaları sunucumuzdan silinerek verilerinizin güvende kalması sağlanır.

En İyi PDF Kompresörü

Bir PDF belgesini sıkıştırılmış bir PDF'ye veya başka bir formata dönüştürmeniz gerekse de, dosyalarınızı sıkıştırmak için çevrimiçi PDF sıkıştırıcımız en iyi seçimdir. PDF sıkıştırma aracımız, PDF dosyanızı hızlı bir şekilde sıkıştırılmış PDF'ye dönüştürerek tüm biçimlendirmenizi, tablolarınızı, resimlerinizi ve metninizi tam olarak orijinalinde olduğu gibi görünecek şekilde korur.

Araçlar, araçlar, araçlar

Hizmetinizde olan çok sayıda dönüştürme ve düzenleme aracıyla, çevrimiçi Word'den PDF'ye dönüştürücümüz, dosyalarınızı kolaylıkla dönüştürmenize yardımcı olur. İki farklı PDF dosyasını döndürmenize, sıkıştırmanıza, birleştirmenize veya tek bir PDF'yi ikiye bölmenize olanak tanıyan araçlarla, PDF dosyalarınızı düzenlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Dosya şifreleme ve otomatik silme

Gizliliğiniz önemlidir. PdfBanao'muzla Word'ü çevrimiçi olarak PDF'ye dönüştürdüğünüzde, dosyalarınız 256-bit SSL Şifreleme ile güvence altına alınır. Ayrıca, gönderdiğiniz veriler üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz veya başka bir şekilde üçüncü taraflarca görüntülenmez.

Otomatik dosya silme

Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra gönderdiğiniz dosyaları sunucumuzdan silebilirsiniz. Dosyaları silmeyi unutursanız, otomatik olarak silinerek verilerinizin gizliliği sağlanır.

Dosyaları istediğiniz zaman herhangi bir cihazda dönüştürün

Çevrimiçi Word belgesinden PDF'ye dönüştürücümüz Linux, Windows ve Mac dahil olmak üzere herhangi bir işletim sisteminde çalıştığından, dosyalarınızı kullandığınız herhangi bir cihazdan, nerede olursanız olun, ihtiyacınız olan her zaman dönüştürebilirsiniz.

ÜCRETSİZ deneme sürümünü başlat

Maksimum dosya boyutu veya veri sınırı korkusu olmadan kullanımı kolay tüm araçlarımıza sınırsız erişim elde etmek için bir promosyon deneme süresiyle başlayın veya aylık, yıllık veya sınırsız üyelik için kaydolun. Hatta aynı anda birden çok Word belgesini, PDF'yi veya diğer dosya türlerini dönüştürebilirsiniz.

Frequently Asked Questions


What is Compress PDF?
Everyone has to deal with PDF files at some point or another. They’re used for everything from invoices to manuals and warranties. Compressing PDFs just means that all the images are shrunk so they take up less space, and therefore the file itself is smaller.
How to compress a PDF?
If you want to compress your PDFs, you can use our free online tool called compress pdf. It works by removing unnecessary areas from pages of the PDF and compressing the remaining ones.
To use compress pdf, simply upload your PDF file and then hit “Start Conversion".
How to compress pdf file size?
Need to quickly reduce the size of a PDF file so you can email it to friends, or upload it to an online storage service? You can use any number of free services available on the web. But, we have a free online tool that lets you compress and shrink your PDF files for better sharing and storage.
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism