Kompresuj PDF

Kompresuj PDF online za darmo

Przeciągnij i upuść pliki lub Wybierz pliki

Wszelkie pliki PDF do skompresowanych plików PDF

Nasze narzędzie do kompresji plików PDF to bezpłatne i szybkie narzędzie do kompresji plików PDF z możliwością bezpłatnego pobierania w oryginalnych dokumentach wysokiej jakości. PDF to dokument wymyślony przez firmę Adobe, który wykorzystuje kodowanie tekstu do organizowania informacji, figur i danych. Możesz bezpłatnie pobierać przekonwertowane pliki PDF za pomocą naszego narzędzia PDF Compressor i zapisywać je w galerii telefonu, telefonu komórkowego, komputera PC, laptopa, iPada i amp; Urządzenia z systemem iOS.

Przed użyciem naszego narzędzia do kompresji plików PDF musisz mieć plik PDF w rozszerzeniu .pdf. Musisz przesłać ten plik, a nasze narzędzie do kompresji plików PDF natychmiast go skompresuje i udostępni bezpłatny link do pobrania.

Kluczowa cecha:

Jak skompresować plik PDF?

Aby skompresować pliki PDF, musisz wykonać te proste kroki, aby pobrać bezpłatnie online.

  1. Najpierw otwórz nasze narzędzie Kompresuj PDF w ulubionej przeglądarce, takiej jak Chrome, Safari lub Edge w telefonie komórkowym lub komputerze.
  2. Jeśli kompresujesz pojedynczy plik PDF, po prostu kliknij przycisk „Wybierz plik” i prześlij plik. Jeśli masz wiele plików PDF, przeciągnij i upuść wszystkie pliki do podświetlonego obszaru.
  3. Następnym krokiem jest po prostu kliknięcie przycisku „Rozpocznij konwersję”, natychmiast przekonwertuje Twój dokument do skompresowanego pliku PDF, klikając przycisk „Pobierz”.
  4. Możesz znaleźć plik w swojej galerii lub znaleźć plik w zarządzaniu plikami w folderze Pobierz lub domyślnym folderze, którego używasz do zapisywania.
image

Dla lepszego zrozumienia załączyliśmy obrazek, postępuj zgodnie z instrukcją, która pokazuje się na obrazku lub przeczytaj te instrukcje. Ten sposób na pobranie dokumentu pdf jest najlepszą i łatwą opcją bez pobierania dodatkowej aplikacji.

Co to jest PDF?

PDF oznacza Portable Document Format, używany do wyświetlania dokumentów w formie elektronicznej niezależnie od oprogramowania, sprzętu lub systemu operacyjnego, na którym są przeglądane. Pierwotnie opracowany przez firmę Adobe® Systems jako uniwersalny format plików oparty na formacie PostScript, stał się de facto międzynarodowym standardem wymiany dokumentów i informacji.

Jakie są zastosowania PDF?

Pliki PDF są szczególnie przydatne dla wielu firm w świecie biznesu. Niezależnie od tego, czy wystawiasz faktury klientom, prowadzisz dokumentację klientów w spójnym formacie, czy wysyłasz ważne notatki, dzięki plikom PDF możesz mieć pewność, że osoba przeglądająca dokument zobaczy go tak, jak powinien.

Po co używać PDF zamiast edytora zwykłego tekstu?

PDF oferuje wiele funkcji, których nie można znaleźć w tradycyjnym edytorze tekstu lub zwykłym pliku tekstowym. Niektóre zalety obejmują zmianę formatowania (np. środek), edytowanie typu, rozmiaru i koloru czcionki, wstawianie obrazów i wiele innych.

Po co używać PDF zamiast jakiegokolwiek innego?

Dokument z tekstem sformatowanym oferuje wiele takich samych podstawowych funkcji, jak Microsoft Word. Tym, co różni Microsoft Word, jest możliwość wykonywania bardziej zaawansowanych funkcji. Niektóre z zaawansowanych funkcji obejmują korespondencję seryjną, sprawdzanie pisowni, style, tabele, nagłówki i amp; stopki, WordArt, kolumny, marginesy i nie tylko.

Jak tworzyć dokumenty PDF?

  1. Otwórz aplikację Microsoft Word lub Dokumenty Google
  2. Skopiuj lub wprowadź wszystkie swoje dane do edytora słów.
  3. Kliknij przycisk Zapisz w menu plików i zapisz go jako plik z rozszerzeniem .pdf w wybranej lokalizacji folderu!
  4. Teraz otwórz folder, w którym zapisałeś plik, Hurra, pomyślnie utworzyłeś dokument PDF!

Jak skompresować pliki PDF online za darmo

icon-1

Wybierz dokument Word, który chcesz skompresować.

icon-2

Nasze bezpłatne narzędzie do kompresji plików PDF skopiuje formatowanie i tekst z dokumentu PDF i przekształci go w skompresowany plik PDF.

icon-3

Plik PDF będzie natychmiast gotowy do pobrania. Wszelkie pozostałe kopie przesłanych plików są usuwane z naszego serwera, zapewniając bezpieczeństwo danych.

Najlepszy kompresor PDF

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zmienić dokument PDF na skompresowany plik PDF, czy inny format, nasz internetowy kompresor PDF jest najlepszym wyborem do skompresowania plików. Nasze narzędzie do kompresji PDF szybko konwertuje plik PDF do skompresowanego pliku PDF, zachowując wszystkie formatowanie, tabele, obrazy i tekst w nienaruszonym stanie, tak aby wyglądały dokładnie tak, jak w oryginale.

Narzędzia, narzędzia, narzędzia

Dzięki wielu dostępnym narzędziom do konwersji i edycji, nasz internetowy konwerter Word na PDF pomoże Ci z łatwością przekonwertować pliki. Dzięki narzędziom, które umożliwiają obracanie, kompresowanie, łączenie dwóch różnych plików PDF lub dzielenie jednego pliku PDF na dwa, edytowanie plików PDF nigdy nie było łatwiejsze.

Szyfrowanie plików i automatyczne usuwanie

Twoja prywatność jest ważna. Kiedy konwertujesz Word do PDF online za pomocą naszego PdfBanao, Twoje pliki są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem SSL. Ponadto dane, które przesyłasz, nie będą udostępniane, sprzedawane ani w inny sposób przeglądane przez strony trzecie.

Automatyczne usuwanie plików

Możesz usunąć wszystkie przesłane pliki z naszego serwera po zakończeniu konwersji. Jeśli zapomnisz usunąć pliki, zostaną one automatycznie usunięte, zapewniając prywatność Twoich danych.

Konwertuj pliki w dowolnym momencie na dowolnym urządzeniu

Ponieważ nasz internetowy konwerter dokumentów Word na PDF działa na każdym systemie operacyjnym, w tym na systemach Linux, Windows i Mac, możesz konwertować pliki z dowolnego używanego urządzenia, gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek tego potrzebujesz.

Rozpocznij darmowy okres próbny

Rozpocznij od promocyjnego okresu próbnego lub zarejestruj się, aby uzyskać miesięczne, roczne lub nieograniczone członkostwo, aby uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich naszych łatwych w użyciu narzędzi, bez obawy o maksymalne rozmiary plików lub limity danych. Możesz nawet konwertować jednocześnie wiele dokumentów Word, PDF lub innych typów plików.

Frequently Asked Questions


What is Compress PDF?
Everyone has to deal with PDF files at some point or another. They’re used for everything from invoices to manuals and warranties. Compressing PDFs just means that all the images are shrunk so they take up less space, and therefore the file itself is smaller.
How to compress a PDF?
If you want to compress your PDFs, you can use our free online tool called compress pdf. It works by removing unnecessary areas from pages of the PDF and compressing the remaining ones.
To use compress pdf, simply upload your PDF file and then hit “Start Conversion".
How to compress pdf file size?
Need to quickly reduce the size of a PDF file so you can email it to friends, or upload it to an online storage service? You can use any number of free services available on the web. But, we have a free online tool that lets you compress and shrink your PDF files for better sharing and storage.
Do we store any files or document?
No, we don't store any files on our server. All the files will be deleted with our automatic deletion mechanism